Hakkımızda

2006 & 2010 yılları arasında çıraklığını yaptığı  cam ve ısı cam malzemeleri sektöründe 2010 & 2019 yılında iki ortaklı firma olarak Türkiye nin birçok şehrine hizmet vermiştir. 2019 yılında Barış Cam ve Yapı Malzemeleri Sibel Canbek GÜNEŞ olarak kurulan firmamız misyonu ve vizyonu gereği gelenekçi yapısını bozmadan yenilikleri teknolojiyi bünyesine katarak www.camadaiherşey.com  Online satış portalıyla  Türkiye'nin tüm şehirlerine hizmet vermeye başlamış ve başarmıştır. Camadairherşey Barış Cam ve Yapı Malzemeleri Sibel Canbek GÜNEŞ bir kadın girişimci şahıs firmasıdır.Firmamız faaliyet konusu olarak ısı cam, işlemeli cam, işlemeli ayna gibi ürünlerin yarı mamulden mamul aşamasına geçmesi için gereken tüm malzemeleri,camcı el aletleri,pvc aksesuarları cnc makine ve ekipmanlarını,eldiven ve iş güvenlik malzemeleri öncelikli olmak üzere her türlü malzemeleri karşılamaya hazırdır.

Barış Cam ve Yapı Malzemeleri Sibel Canbek GÜNEŞ Firması olarak ihtiyaçlarınıza anında cevap vermeyi üretim için kaliteli malzeme kullanılmasını benimseyerek sizlere hizmet sunmayı, gereken her türlü yardım ve desteği tüm personelimizle birlikte vermeye kalitesine en uygun fiyat politikası uygulayarak bu münasebetle sizlere yardımcı olmaktan büyük kıvanç duyar.

  •  Müşterilerimizin bize duyduğu güven ve memnuniyet bizim için çok önemlidir., Fiyattan önceki felsefemiz müşterimize doğru ürünü vermektir, doğru ürünü müşterimiz ile buluşturduktan sonra en uygun fiyat politikamız ile müşterimizin memnuniyetini sağlamaktır amacımız.Çeşitlilik, önceki senelerde önemi fazla anlaşılamayan bu kavram günümüz ticaretindeki en büyük ve en önemli faktörlerinden biridir. Zaman en önemli nakit olduğundan müşterimize en kısa surede en çeşitli urunu vermek bizim ısımızdır. Firmamız birçok firmanın bölge ve yetkili bayisi olmanın farklı gururunu yasamaktadır.
  •  Sizlerinde destekleri ile daha ileriye gitmek bizim en büyük arzumuzdur.